no-img
دانلود پروژه مهر

گزارش تخصصی بهبود و رفع مشكلات رفتاری در سرويس مدارس 


دانلود پروژه مهر
مطالب ویژه
اطلاعیه های نویسنده سایت

ادامه مطلب

گزارش تخصصی بهبود و رفع مشكلات رفتاری در سرويس مدارس 
zip
ژوئن 14, 2018
2000 تومان
2000 تومان – خرید

گزارش تخصصی بهبود و رفع مشكلات رفتاری در سرويس مدارس 


گزارش تخصصی بهبود و رفع مشكلات رفتاری در سرويس مدارس

فرمت فایل :  word  و قابل ویرایش

تعداد صفحات فایل : ۱۰  صفحه 

مختصری از شرح

مقدمه:

يكي از عناصر عمده اي كه در آموزش كودكان ونوجوانان مطرح است ايجاد شرايط مساعد است كه بتوانند به معني و مفهوم وقت و ارزش آن پي ببرند و از اوقات خود بهترين استفاده را ببرند .لذا بر آن شد م تا با انجام اين طرح هر چه بيشتر در تحقق اهداف آموزش و پرورش سهمي داشته باش . لذا با اين هدف كه چگونه مي توان آموزشي سيار و غير مستقيم در مسير اياب و ذهاب دانش آموزان ارائه داد تا آن ها استفاده بهينه از زمان داشته باشند دست به كار شدم . راههايي را اجرا نمود تا با ارائه آن ها هر چه بيشتر درموفقيت نظام آموزشي كوشا باشم .

. مدرسه ي ما يكي از مدارس پرجمعيت ناحيه مي باشد .حدوداً ……….. دانش آموز در اين مدرسه تحصيل مي كنند چون ثبت نام براساس طرح آدرس نيست به همين دليل اكثريت دانش آموزان از سرويس استفاده ميكنند و تقريبا از تمام نقاط شهر ورودي داريم .مدرسه ما در خياباني پر رفت و آمد قرار گرفته است و  باعث ترافيك و شلوغي و ازدحام زيادي گرديده است .

از طرفی یکی از اولیا ء اظهار می کرد در سرويس دختر / پسر من مسائلي است كه سخت روحيه ي او را خراب نموده است و از لحظه اي كه دانش آموزان سوار ماشين مي شوند با هم درگير ند و جر و بحث دارند ؛ من مستخدم يكي از مدارس هستم بچه ها شغل مرا به رخ دخترم/پسرم  مي كشند و جر و بحث از اين مسئله شروع مي شود . و عاجزانه از من خواست كه مشكلش را حل نمايم و سپس از دفتر مدرسه خارج شد .

من كه سخت متاثر شده بودم به اين فكر افتادم كه چگونه از فرصتي كه دانش آموزان در سرويس دارند بهترين استفاده را بكنيم ؟ چگونه مي توانم از اتلاف وقت دانش آموزان جلوگيري نمايم ؟ چگونه مي توانم مسير راه را براي بچه ها هدفمند سازم ؟ چگونه مي توانم ارزش عمر آنان را برايشان تفهيم نمايم و از بيهودگي آن جلوگيري نمايم ؟

 

2000 تومان – خرید


ads

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

error: Content is protected !!