no-img
دانلود پروژه مهر

گزارش تخصصی مربیان بهداشت


دانلود پروژه مهر
مطالب ویژه
اطلاعیه های نویسنده سایت

ادامه مطلب

گزارش تخصصی مربیان بهداشت
zip
ژوئن 14, 2018
2000 تومان
2000 تومان – خرید

گزارش تخصصی مربیان بهداشت


گزارش تخصصی ترغیب دانش آموزان به داشتن محیطی پاکیزه و بهداشتی تر

فرمت فایل :  word  و قابل ویرایش

تعداد صفحات فایل :  ۱۶ صفحه 

مختصری از شرح

مقدمه

مدرسه به عنوان خانه دوم مكاني مقدس كه درآن تعليم وتربيت صورت ميگيردشناخته شده است . مكاني كه دانش آموزان لحظه هايي بسيارمفيدرادرآنجاسپري ميكنندوچيزهايي رامي آموزندكه دربلوغ فكري ورشدشخصيتي انهابسيارمفيداست .براي اينكه امريادگيري دركلاس درس بهترصورت بگيردمحيط کلاس بايدتميزوپاكيزه باشدازنظرروشنايي ونورگيربودن بهترين وضعيت راداراباشدتخته سياه ووسايل آموزشي موردنيازدرمكان مناسب قراربگيرندتادانش آموزان به راحتي بتواننددراين محيط آموزش ببينند.چناچه محيط كلاس ومدرسه كثيف ونامناسب باشددانش آموزعلاقه وانگيزه اي براي توجه به درس نخواهدداشت وبسيارزودمحيط كلاس براي اوخسته كننده خواهدشد . ازآنجاكه نظافت ورعايت بهداشت دراسلام بسيارسفارش شده است بهتراست دانش آموزان رابه پاكيزگي عادت دهيم وبامربيان بهداشت ومعلمان دلسوزكه درمدرسه حضوردارندبه رشدوشكوفايي عقلي وجسمي دانش آموزان كمك نمائيم.

نیاز ، بهترین انگیزه برای پیشرفت جامعه بشری است که این نیاز اقسام مختلفی دارد از جمله : نیاز به نظافت و بهداشت محیط زیست.
با توجه به اینکه دانش اموزان مدرس های که در آنخدمت میکنم از نظر رفاه خانوادگی تقریبا قشر متوسط را تشکیل میدهند اما رفتار های متفاوتی در انها به چشم میخورد ، گاهی عده ای از انها را مشغول خطاطی و نقاشی روی دیوارهای کلاس میبینم ، برخی از انها تریبون معلم را با صندلی اشتباه گرفته روی ان نشسته و پاهای خود را روی بخاری قرار میدهند ، برخی صندلی و تریبون دبیر را با زمین یکی دانسته و روی ان راه میروند و هنگامی که دبیر با حیرت جای کفش را در جایگاه خود مشاهد میکند و در جواب سوالش که چه کسی اینجا را به این روز دراورده ؟ جز سکوت کلاس چیزی دستگیرش نمیشود و در نهایت با ارجاع دادن به معاون مدرسه و تهدید کسر انضباط از کل کلاس سارا میگوید افتاب افتاده بود میخواستیم پرده را درست کنیم .
در قسمت دیگری ، عده ای از میز به جای چرکنویس و یا ماشین حساب استفاده میکنند و پس از اعتراض میگویند خانم خوب پاک میکنیم و جالب اینکه به جای پاک کردن نوشته ها ، انها را خط خطی میکنند تا نوشته ها معلوم نشود .در مقابل این افراد ، بعضی از دانش اموزان زیردست خود پارچه پهن میکنند تا هنگام برخورد،دست به میز نخورد .

2000 تومان – خرید


ads

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

error: Content is protected !!